PENZION NA FAŘE

Dubenec č.p. 1
544 55 Dubenec

tel.: 604 274 008,
        603 257 405

email: info@penzionnafare.cz

 

Restaurace  

Příjemné posezení poskytuje stylová restaurace a salónek vybudované z bývalých koňských stájí. Restaurace má kapacitu 30 míst, salónek 20 míst, oba prostory jsou nekuřácké a ozvučené. Salónek díky své variabilitě stolového uspořádání a vybavení velkoplošnou TV umožňuje pořádání menších firemních školení, obchodních jednání, rodinných oslav, firemních večírků a sledování sportovních přenosů.

   

Telefon na restauraci rezervace: 733 537 424

Naše restaurace vychází z tradičních receptůr, pochutnáte si na jídlech našich babiček i moderní evropské kuchyni. Upřednostňujeme regionální kuchyni Podkrkonoší. Menu obměňujeme s pravidelností střídání ročních období tak, abyste zde vždy našli něco zajímavého a lákavého. Výběr jídel se snažíme každý víkend zpestřit speciální "gurmánskou" nabídkou, kde si můžete vybrat i z jídel zahraničních. Skladbu jídel se snažíme volit tak, aby si zde každý mohl vybrat podle své chuti. Samozřejmostí je výběr kvalitních moravských vín. Při přípravě pokrmů dbáme na nákup čerstvých surovin, převážně z místních zdrojů. Zajišťujeme též rauty a hostiny u příležitosti oslav, svateb, obchodních jednání, firemních akcí atd.

   
  

Pro hosty našeho penzionu je stravování zajištěno dle vlastního výběru. Snídaně je dle počtu hostů buď bufetová, či servírovaná. Rádi pro Vás také připravíme pokrmy dle Vaší diety či zdravotních požadavků. V případě celodenních výletů Vám připravíme svačinové balíčky, energetické nápoje, ovoce atd.

V letních měsících je možnost venkovního posezení na dvorku pod slunečníky, o víkendech s grilovanými specialitami a příjemnou hudbou.

LÍBILO SE VÁM U NÁS? BYLI JSTE S NAŠIMI SLUŽBAMI SPOKOJENI? HLASUJTE PRO NÁS V ANKETÁCH

GRAND RESTAURANT 2020
(hlasujte kliknutím na obrázek níže)

 
PENZION ROKU 2020

                                                    Penzion Roku - penziony

Naší restauraci byl udělen certifikát CzechSpecials. V novém jídelním lístku naleznete jídla splňující podmínky certifikace pod těmito označeními:

   

Zvolili jste nás NEJOBLÍBENĚJŠÍ restaurací Královéhradeckého kraje - Děkujeme

Otevírací doba restaurace
od 1.2.2020  do 31.5.2020

Pondělí:              11 - 19 hod.
Uterý:                   11 - 22 hod.
Středa                  11 - 21 hod.
Čtvrtek:               11 - 21 hod.
Pátek:                   11 - 23 hod.
Sobota:                11 - 23 hod.
Neděle:                11 - 19 hod.

 

Telefon pro rezervace do restaurace: 733 537 424